Угода користувача для інтернет-магазину цифрової електроніки

  1. Загальні положення

1.1. Ця угода користувача (далі - Угода) встановлює правила та умови користування сайтом інтернет-магазину цифрової електроніки (далі - Магазин) та регулює відносини між Магазином та користувачем (далі - Користувач).

1.2. Реєструючись на сайті або здійснюючи покупку, Користувач погоджується з умовами цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Магазину залишає за собою право змінювати умови Угоди без попереднього повідомлення. Зміни набувають чинності з моменту опублікування на сайті Магазину.

  1. Обов'язки та права сторін

2.1. Користувач зобов'язується: 2.1.1. Забезпечити достовірність наданих персональних даних. 2.1.2. Не розміщувати на сайті незаконний контент. 2.1.3. Здійснювати оплату товарів відповідно до умов Магазину.

2.2. Користувач має право: 2.2.1. Отримувати інформацію про товари, представлені на сайті. 2.2.2. Оформляти замовлення та отримувати товари відповідно до умов Магазину. 2.2.3. Використовувати сайт відповідно до його призначення.

2.3. Магазин зобов'язується: 2.3.1. Надавати Користувачеві доступ до сайту та його функціоналу. 2.3.2. Надавати Користувачеві інформацію про товари, представлені на сайті. 2.3.3. Виконувати замовлення Користувача відповідно до умов Магазину.

  1. Замовлення та доставка товарів

3.1. Зам

овлення товарів здійснюється Користувачем через функціонал сайту Магазину або за допомогою зворотнього зв'язку.

3.2. З моменту оформлення замовлення вважається, що Користувач ознайомлений з характеристиками товару, ціною та умовами доставки.

3.3. Магазин підтверджує замовлення шляхом надсилання відповідного повідомлення на електронну пошту Користувача або телефонуванням.

3.4. Магазин зобов'язується забезпечити доставку товарів на умовах, вказаних на сайті. Ризик випадкового руйнування або пошкодження товару переходить до Користувача з моменту отримання товару.

  1. Оплата товарів

4.1. Оплата товарів здійснюється одним з способів, вказаних на сайті Магазину.

4.2. Ціни на товари, представлені на сайті Магазину, можуть бути змінені Магазином без попереднього повідомлення.

4.3. У разі виникнення ситуацій, пов'язаних з неможливістю виконання замовлення Магазину, Магазин має право анулювати замовлення та повернути Користувачеві оплачені кошти.

  1. Повернення та обмін товарів

5.1. Повернення та обмін товарів здійснюється відповідно до законодавства України та умов Магазину, вказаних на сайті.

5.2. Користувач має право повернути товар належної якості протягом 14 днів з моменту отримання товару, якщо товар не був у вживанні, зберігає товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та повернення супроводжується чеком або касовим чеком.

5.3. Користувач має право обміняти

товар неналежної якості протягом гарантійного строку, встановленого виробником або Магазином, якщо товар має дефекти, що не були вказані при покупці. Обмін товару здійснюється тільки в разі наявності товару в належному стані, повного комплекту аксесуарів та документів, що підтверджують покупку.

5.4. Відповідно до законодавства, деякі групи товарів не підлягають поверненню або обміну. Повний перелік таких товарів можна знайти на сайті Магазину або в законодавстві України.

  1. Захист персональних даних

6.1. Надаючи свої персональні дані Магазину, Користувач погоджується на їх зберігання, обробку та використання відповідно до політики конфіденційності Магазину та законодавства України.

6.2. Магазин зобов'язується не передавати персональні дані Користувача третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.

  1. Відповідальність сторін

7.1. Магазин та Користувач несуть відповідальність за порушення умов цієї Угоди відповідно до чинного законодавства України.

7.2. У разі виникнення спорів між Магазином та Користувачем, сторони зобов'язуються вирішити їх шляхом переговорів. Якщо не досягнуто згоди, спори передаються на розгляд в судовому порядку відповідно до законодавства України.

  1. Заключні положення

8.1. Ця Угода є договором-приєднанням і діє на всіх Користувачів сайту Магазину.

8.2. У разі виникнення питань, пов'язаних з користуванням сай

том Магазину, виконанням замовлень, поверненням або обміном товарів, Користувач може звернутися до служби підтримки Магазину за вказаними контактними даними на сайті.

8.3. Усі матеріали, розміщені на сайті Магазину, є інтелектуальною власністю Магазину або відповідних власників прав. Використання матеріалів сайту без попередньої згоди власників прав заборонено.

8.4. Магазин залишає за собою право вносити зміни в асортимент товарів, ціни, умови доставки та оплати без попереднього повідомлення.

8.5. Ця Угода набуває чинності з моменту реєстрації Користувача на сайті Магазину або здійснення покупки без реєстрації та діє до моменту виконання всіх зобов'язань сторін.

8.6. Усі питання, що не врегульовані цією Угодою, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.